ניוזלטר
דוא"ל: *
שם:

מגנוקס ספורט - תוסף מגנזיום

מגנוקס ספורט - תוסף מגנזיום
יצרן: נוה פארמה נוה פארמה
זמינות: במלאי
מחיר:
18%
הנחה
99.00 ₪ 120.00 ₪

בקנייה זו חסכת: 21.00 ₪ (18%)

שאל שאלה על המוצר
קטגוריה: תוספי מזון

הקשר בין מגנזיום ויכולת ספורטיבית

ATP הוא מטבע האנרגיה של הגוף ומגנזיום הכרחי ליצירתו. בהיותו חומר מוצא מגנזיום הוא החומר הבסיסי בייצור האנזימטי של ה-ATP.

חוסר במגנזיום יגרום לירידה בהעברת החמצן לשריר ולירידה בייצור ה-ATP. התוצאה, ירידה ביכולת הגופנית והתעייפות השריר המתבטאת בהתכווצויות. המגנזיום חשוב לתהליך ההתאוששות של הגוף לאחר פעילות ספורטיבית ולהבטחת רמת ביצוע בטווח ארוך.

מחקרים קליניים – מגנזיום וספורט

מחקרים בספורטאים העלו שאצל ספורטאים המקבלים תוסף מגנזיום, חלה ירידה בריכוז חומצת החלב בדם ואף ירידה בצריכת החמצן לאחר מבחן מאמץ. במחקרים אחרים נמצא כי תוספת המגנזיום שיפרה את הכוח והחוזק של השריר.

ממחקרים שהשוו בין אוכלוסיית ספורטאים לאוכלוסיית אנשים שלא מתאמנים, נמצא כי הספורטאים מאבדים כמות גבוהה של מינרלים (ביניהם מגנזיום) במהלך האימונים דרך הזעה ושתן.

למה מגנוקס ספורט®?

מגנזיום הינו מינרל תוך תאי. כדי להשפיע, עליו להיספג לתאים. רוב סוגי המגנזיום הנפוצים, אינם נספגים לתאים או שספיגתם מועטה.

מגנוקס הוא פיתוח ייחודי לרמת ספיגה גבוהה של מגנזיום, ולכן השפעתו בשיפור היכולת הגופנית, ובמניעת התכווצויות שרירים מורגשת מייד עם תחילת השימוש. תוספת הויטמינים B6 ,E וויטמין D מייעלים את הספיגה לתוך התא, ומקטינים את הסיכון לשברי מאמץ ובריחת סידן.

בכל כמוסה של מגנוקס ספורט יש:

380 מ"ג - מגנזיום הידרוקסיד + אוקסיד מונוהידרט זמין לגוף
50 מ"ג - ויטמין E
10 מ"ג - ויטמין B6
400 IU - ויטמין D3

כמוסה אחת ביום לפני השינה או כשעה לפני אימון.

חולים באי ספיקת כליות חייבים להיוועץ ברופא בטרם שימוש.

כתוב חוות דעת

השם שלך:


חוות דעתך: הערה: HTML לא פעיל!

דירוג: רע           טוב

הקלד את הקוד המופיע בתמונה שלפניך:מוצרים דומים