ניוזלטר
דוא"ל: *
שם:

מלחי ד"ר שוסלר

מלחי ד"ר שוסלר

מי מאיתנו לא רוצה להרגיש בריא, מאוזן ובכושר כל הזמן?

בגלל אורח חיינו הקדחתני, קשה פעמים רבות לשמור על האיזון של הגוף והנפש. הפרה של איזון זה עלולה להשפיע תוך זמן קצר על המערכת החיסונית, ולהפוך אותנו לחשופים יותר למחלות.

12 המלחים של ד"ר שוסלר יכולים לסייע לך לספק לגופך את המינרלים החיוניים לו. הם מחזירים את האיזון המינרלי לגוף - לרווחתך הכללית ולמען בריאותך.

מציג:
מיין עפ"י:
מציג: רשימה / טבלה

מלח מס' 1 משפר את הגמישות של רקמות החיבור, המיתרים והגידים, כמו גם את חוזקן של העצמות והשיניים. מתאים לטיפול תומך בדליות, כמו גם לטיפול בפציעות ומתיחה של השרירים והמיתרים.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 2 תומך בתהליכי צמיחה וריפוי של העצמות והשיניים. הוא מסייע לטיפול בשברים ובמצבים של אוסטאופורוזיס (דילול עצם).

מידע כללי בלבד

מלח מס' 3 מסייע בכל סוגי הזיהומים בשלבים הראשונים שלהם. הוא מסייע לטיפול בדלקות חריפות, מצבים של חום, פצעים, חתכים ושריטות טריים, וכן במצבים של כוויות מדרגה ראשונה (לדוגמא, כוויות שמש).

מידע כללי בלבד

מלח מס' 4 מסייע בדלקות של הקרומים הריריים, כגון דלקת האף, דלקת הסימפונות (ברונכיט), דלקת הקיבה, דלקת המעי הגס ודלקת שלפוחית השתן. הוא מסייע במיוחד בשלב השני של דלקות, כאשר המחלה מתבטאת בתסמינים ברורים, כגון הפרשה.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 5 מסייע להשיג איזון במצב הרוח ומייצב את מערכת העצבים. הוא מסייע לטיפול בתשישות מנטלית, אמוציונלית או פיזית, ובמצבים כלליים של חולשה. כמו כן הוא תומך בטיפול בדיכאון.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 6 מסייע להקל על דלקות כרוניות והפרעות כרוניות בעור. הוא עוזר בתהליך הריפוי של פצעים שמחלימים לאט ומשפר את תהליך ההחלמה של דלקות בקרומים ריריים, כגון בגרון, באף ובלחמית העין.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 7 מסייע בטיפול במצבים תכופים של עוויתות והתכווצויות שרירים. הוא עוזר בטיפול בכאבי שרירים, כגון כאבי מחזור, מתיחות בצוואר או בכתפיים ועוויתות המלוות בכאבים במערכת העיכול.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 8 מסדיר את יתרות הנוזלים בגוף. הוא מסייע במצבים של הפרעות במערכת העיכול, כגון שלשולים והקאות.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 9 מסדיר את מאזן החומציות ומסייע בטיפול במצבים של עודף חומציות. הוא מסייע לחילוף החומרים באופן כללי ומתאים לטיפול בהפרעות במערכת העיכול כגון בעיות במאזן חומציות הקיבה, גזים, הפרעות בעיכול מאכלים עשירים בשומן (התכווצויות בבטן, השמנת יתר) וצרבת.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 10 תומך בתהליכים כליים של סילוק רעלים והפרשות נוזלים. הוא מסייע להפריש עודפי נוזלים מהרקמות ותומך בתפקוד הכבד.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 11 מסייע לשמור על הגמישות והחוזק של השיער והציפורניים. הוא עוזר במקרים של שיער וציפורניים שבירים, אובדן שיער או צמיחה בלתי סדירה של הציפורניים. מלח הסִילִיצֶאָה מחזק את העור ואת רקמות החיבור על ידי שיפור גמישותם.

מידע כללי בלבד

מלח מס' 12 יש השפעה אנטי דלקתית והוא תומך בחידוש התאים. הוא מסייע במקרים של אבצסים, פצעונים, ותהליכים מוגלתיים.