ניוזלטר
דוא"ל: *
שם:

מי אנחנו

זילי אורבך

נולדתי וגדלתי בירושלים בבית אפוף ניחוחות, שבו הכינו הכל לבד, מבישול ועד תרופות. את האהבה למקצוע הרוקחות ירשתי מסבתי, שרקחה צמחים והכינה שיקויי מרפא לכל חולי השכונה. מכאן קצרה הייתה הדרך ללימודי רוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים, ולהקמת בית מרקחת פרטי.

החזון שעמד לנגד עיני כשפתחתי את בית המרקחת, היה שילוב בין המודל הישן והטוב של רוקח קהילתי - זה שמכיר אתכם באופן אישי ומלווה אתכם בחום ובמסירות במשך שנים – לבין גישות משלימות של רפואת העידן החדש.

מבחינתי, מה שמייחד את הרוקח הקהילתי יותר מכל הוא הצמא לרכישת ידע, בכל התחומים הנושקים לעיסוקו. משום כך בחרתי להתמחות בשיטות טיפול אלטרנטיביות כמו רפואה סינית, דיקור, תזונה וצמחי מרפא, הומיאופתיה, ארומתרפיה וקוסמטיקה טבעית.

כל זאת, במקביל להתייצבות רצופה בכל הדרכה, השתלמות מקצועית או קורס אפשריים בתחום. את הידע שרכשתי אני מתרגמת בשנים האחרונות לייצור תכשירי ריפוי וטיפוח טבעיים על טהרת צמחי המרפא, המיועדים להשלמת הטיפול הקונבנציונלי במגוון מחלות שכיחות.

אתר הבית שלי נועד להעמיק את הקשר עם לקוחותיי, שכבר רגילים לאתגר אותי בשאלות ובעיות מכל כיוון אפשרי, ופתוח לכל מי שחפץ להרחיב את ידיעותיו ולסגל לעצמו אורח חיים בריא.

גלישה נעימה!

זילי אורבך
רוקחת אחראית מוסמכת ומנכ"ל חברת זילי מוצרים מהטבע בע"מ